fbpx

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų (,,All on 4″)

Kas yra dantų implantavimas „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“® metodu?

Praradus visus vieno žandikaulio dantis vienas iš paprasčiausių, estetiškiausių ir geriausiai pirminę dantų kramtymo funkciją atkuriančių dantų implantavimo būdų yra „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“® (lietuviškai – “visi ant keturių”). Tai reiškia, kad vieno vizito metu viename bedančiame žandikaulyje įsukami 4 implantai, per 2-7 dienas pagaminami dantys (prisukamas laikinas protezas), o po 6-12 mėn., sugijus dantenoms ir kaului, prie implantų pritvirtinamas nuolatinių dantų protezas – beveik identiškai atkartojantis natūralius žmogaus dantis.

Dantų implantavimas All-on-4

Kada pasirenkamas implantavimas „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“® metodu?

Dantų implantavimas „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“®metodu pasirenkamas:

  • bedančiamžandikauliui;
  • žandikauliui su beviltiškais, protezavimui nebetinkamaisdantimis arba tik jų šaknimis, kurie yra pašalinami tos pačios implantavimo procedūros metu.
Registruotis Apsilankymui

Kokie yra implantavimo „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ metodu privalumai ?

Pagrindiniai privalumai – estetiška, kokybiška, greita!

Labai svarbūs „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“® metodo privalumai lyginant su dantų plokštelėmis:

  • atstatoma dantų kramtymo funkcija;
  • atkurti dantys yra itin stabilūs kramtant net ir kietą maistą;
  • yra labai patogu – neiškrenta, nereikalauja kasdienio mirkymo, klijavimo, išėmimo, maisto likučiai nepatenka tarp dantenų ir dantų plokštelės;
  • jaučiamas skonis ir temperatūra valgant šaltą ar karštą maistą;
  • susitvarko fonetika – nešvepluojama;
  • netirpsta žandikaulio kaulas, netraumuojamos dantenos.

Kaip vyksta implantavimo „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ procedūra?

 

Konsultacija. Jos metu įvertinama bedančio žandikaulio ar žandikaulio su likusiais keliais dantimis būklė. Suplanuojamas gydymas. Konsultacijos trukmė – 30 min.

Procedūra. Vieno vizito metu viename bedančiame žandikaulyje arba žandikaulyje su beviltiškais, protezavimui nebetinkančiais dantimis ar tik jų šaknimis, kurie yra pašalinami tos pačios procedūros metu, įsukami 4 implantai ir per 2-7 dienas prisukamas laikinas plastikinis protezas. Rekomenduojama 2-7 dienas pabūti be dantų – dėl kaulo ir dantenų gijimo kontrolės, gražių dantų gamybos. Dauguma mūsų pacientų tokiam laikotarpiui pasiima laisvadienius.

Siūlai. Po 5-7 dienų išimami siūlai.

Gijimas ir nuolatinio protezo tvirtinimas. Po 6-12 mėnesių, sugijus dantenoms ir kaului, prie implantų tvirtinamas nuolatinių dantų protezas, kuris yra ne tik gerokai patogesnis už išimamas dantų plokšteles, bet ir estetiškas – beveik identiškai atkartojantis natūralius žmogaus dantis.

Jeigu nėra finansinių galimybių, galima ir ilgiau (iki 24 mėn.) nešioti laikiną protezą, tačiau labai svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, juos pasaugoti, atsargiau kramtyti.

Kiek kainuoja „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ implantavimo procedūra?

Tikslų gydymo planą ir procedūros kainą pateikiame jau pirmos konsultacijos metu. Vieno žandikaulio „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ implantavimo metodu procedūros kainas rasite ČIA.

Ar galima „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ implantavimui panaudoti kompensaciją iš TLK?

Taip, kompensaciją iš TLK galima panaudoti šiam implantavimui.

Teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš Privalomojo sveikatos fondo biudžeto, turi šie apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:
· asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
· nedarbingi arba iš dalies darbingi asmenys;
· vaikai iki 18 metų;
· asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Kokius implantus naudojate „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“ metodui?

Šiam metodui naudojami specialiai „VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“® implantavimui pritaikyti NEODENT arba NUVO (Brazilija) implantai – tai Straumann grupei priklausančios dukterinės įmonės.

Implantams kaip gaminiams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Nuolatiniam dantų protezui – 2 metų garantija.