Estetinis Dantų Plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – ai estetinės odontologijos metodas, kurio metu šviesoje kietėjančiu kompozitu yra sukuriama vieno ar daugiau dantų natūrali, sveika, graži išvaizda. Estetinis plombavimas gali būti atliekamas tiek priekiniams, tiek ir krūminiams dantims. Metodas tinka atkurti nuskilusius, nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, taip pat norint padailinti dantų formą, uždaryti tarpus tarp dantų, pakeisti dantų spalvą, ar senas neišvaizdžias plombas. Estetinis plombavimas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas, kurios yra saugios sveikatai, ir atitinka natūralią dantų spalvą ir blizgesį.

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia reikėtų užsiregistruoti konsultacijai pas gydytoją odontologą. Konsultacijos metu bus įvertinta konkreti jūsų situacija, burnos būklė, ir jeigu yra visos indikacijos procedūrą atlikti, kartu su gydytoju suplanuosite vizitus.

Dažniausiai prieš atliekant estetinį plombavimą rekomenduojama profesionali burnos higiena, dantų balinimas.

Patarimai po estetinio plombavimo procedūros:

  • Tą dieną, kai Jums atliekamas estetinis plombavimas, reikėtų nevartoti dažančių maisto produktų (raudono vyno, burokėlių, juodo šokolado ir pan.), nerūkyti.
  • Praėjus 2-4 sav., arba kaip rekomenduos gydytojas odontologas, reikalingas kontrolinis vizitas pas procedūrą atlikusį gydytoją, plombavimo įvertinimui, jei reikalingos korekcijos, jų atlikimui, pripoliravimui.
  • Taisyklinga individuali burnos higiena namuose privaloma, kaip ir reguliari profesionali burnos higiena.
  • Rekomenduojama naudoti tik minkštą dantų šepetėlį, bei dantų pastas neturinčias savo sudėtyje abrazyvių medžiagų.